blackness

387544.gif

Jaké bytosti máte nejraději?

Upíři (16 | 50%)
Vlkodlaci (6 | 19%)
Andělé (0 | 0%)
Demoni (9 | 28%)
Čarodějové (1 | 3%)
Autorka: Daidilik
*** ve 12 hodin***

Na zádech mám hrozně moc velkou krosnu, která je visí jak já. Dolu dorazím s pětiminutovým zpožděním. No co pět minut ho nezabije, nebo jo? Venku sedí na kamení a Leo s Dominikem a kolem nich stojí čelem k nim Arthur, Erik a Richard.

"To jako taky jdete" Mířím k nim, pravě v moment kdy si mě všimne Leo s Dominikem. Leo vyprskl smíchy, ho donutí i ten zbytek se na mě otočit. Všem se cukají koutky, jen aby se tu neváleli jako Leo.

"Nevím o tom, že bychom se stěhovali"

"Vždyť dem na tůru, tak sem se na to pořádně nachystala"

"No abys to utáhla"

"Neprovokuj mě" zavrčím na něj, na to se na mě provokativně usměje.

"Co bys mi udělala" Zamračím se na něj ještě více, nikdo mě tu srát nebude. Přistoupím k Richardovi se slovy.

"Podrž mi krosnu.....podrž mi krosnu, já mu ukážu můj praví hák, bude mě ještě buzerovat" Vrazím mu do hrudníku mojí krosnu a vrhnu se na Lea. Ovšem Leo to vytušil a uhnul se mi. Přikrčil se a vyhodil mě do vzduchu. Udělám elegantní přemet, než abych dopadla nemotorně na zadek, alespoň teď dopadnu na nohy pět metrů od něho. Střemhlav rozeběhnu se proti němu. Zaujme bojovou pozici.

"To bude zajímaví?" uculí se. Těsně před ním prudce zastavím. Jen taktak se přikrčí, pravě v moment kdy mu moje noha prosviští nad hlavou. Rychle se přikrčím a nohou ho podkosím. Zase pozdě, stihl ode mě odskočit, ale já sem rychlejší. To už se mu vlasce odmotali kolem nohy a trhnutím k sobě letí na mě.

"SEŽER SI TO" Pěstím ho udeřím do obličeje. Takovou ránu jsem snad nikomu v životě nedala. Při odletu mu vystříkla z nosu krev, možná sem mu ho i zlomila, ale to nevím. Zvedl se a zhnuseně se na mě ohlédl, Vyběhl na mě a já mu v posledním okamžiku uskočila dozadu, ale než dopadnu tak už mě drží přišpendlenou na stromě. 2Vykopnu proti němu a trefím ho do kolena, vyjekl a chystal se mě udeřit, ale něčí ruka ho chytla za zápěstí a ne pustila dál. Najednou ode mě Leo odletěl a při dopadu narazil do stromu. Na zemi se schuli do klubíčka, nejspíš ho bolí celé tělo. Pohlédnu na Teodora, který se na mě otočí.

"Jsi v pořádku" přikývnu "Že ta krosna je tvoje?" pohodí hlavou ke krosně a já přikývnu. "Přebalí si věci"

"Cože víš, jak dlouho sem balila? A jakou mi to dalo práci?" prohodím rukama. Dojde ke krosně a hodí si jí na záda, že by mi jí nosil, tak to je od něho hezky.

"Víš, jak za jakou dobu já ti přebalím" skočil do výšky a vyběhl strašně rychle po zdi až do svého pokoje. Civím na to z otevřenou hubou a nemám slov. To je neskutečný. Po chvilce stejným způsobem běží dolu a zastaví se vedle mě, hodí mi do rukou batoh. je o polovinu menší a taky lehčí.

"Tak mužem vyrážet"

"Jasně" Horlivě vykřikl mužský dav a pochodoval za zády svého vůdce. Který se zničeho nic zarazil a otočil se, na mě.

"Jdeš nebo ne?"

"To mám jako na výběr?" Podivím se.

"Myslím, že ani ne" Zakroutil hlavou, ani ne s nepatrným hnutím stál za mnou. "Ale jestli hodláš odporovat, tak..."

"Tak bando, jde se za mnou" vykročím se zvednutou paží vzhůru s ukazováčkem namířeného před sebe. Na zádech cítím čísi pohled, nepochybně Teodor a nemá slov.

"Cože" na patě se ohlédnu, Teodor se s cukajícími koutky na mě culí.

"Dito, já sem velitelem této skupiny" To už stal přede mnou a mračil se.

"Ano, ano" odcouvnu před ním o metr, teď vypadá i strašidelně. "A vlastně kudy se jde"

"Tudy" ukáže mi směr.

"Ok jde se" vyrazím, ale něco mě donutí se ještě jednou ohlédnout. Ovšem Teodor a zas ten strašidelný pohled, ušklíbnu se s cukajícími koutky "Asi chceš jít první co?" blbější odpověď mě snad napadnout nemohla. To už se zbytek neudržel až na Teodora, který se na mě ještě více zamračil, tak se rozesmáli, ale přestaly hned, jak je Teodor zlověstným pohledem zpražil. Jedem by mohl říct, že i na ně zavrčel. Raději ho přestanu provokovat a skutečně vyrazíme a po pravdě jdu s Teodorem jako první. On vede a já následuju. Takže jestli se ztratí, tak já sem se neztratila, ale to on mě, čili nás ztratil.

První kam směřujeme, je mi hrozně blízké město, tam kde sem vyrůstala a kde na mě rodina jistě čeká, ale já se jen tak vrátit nemůžu. Teodor mě zamyšleně pozoruje, asi se my snaží vyčíst myšlenky, ale ty jsou jen moje.

"Nad čím přemýšlíš" Zeptá se nečekaně a náhle.

"Nic zajímavého" snažím se uzavřít debatu, ale marně. Je na to moc zvědav.

"Ale no tak svěř se.....co ti leží na srdci" vzal mi ruku do své. Příjemně mi jí tak zahřívá.

"Minulost, Staří přátele a rodina" Poslední slůvko skoro zašeptám. Tyhle místa, tenhle dum. Zaplavuje mě minulost.

***Vzpomínky***

"Tati jak dlouho budeme tady ještě cvičit" klečím na kolenou a chvěju se. Ne strachem, ale bolí mě celé tělo. Už je to několik týdnů co mě začal otec učit. Je mi pouze osm, ale otec ze mě chce mít prvotřídního lovce. I jeho trénovali už v raném věku. Ale i tak je na mě dost tvrdý.

"Do té doby než se nezlepšíš a vstaneš" řekl ostře.

"Ano" s chvějícími koleny se postavím. Zaujmu opět bojový postoj a rozeběhnu se na něj. Otec mě učí pouze jen boj a to zatím rukama. Všechny moje rány hravě vykryje. Už cvičíme třetím týdnem, to samý a mě se zda že nemám žádné zlepšení. Musí si o mně myslet, že sem nemohlo, ale chtěla bych byt silnější, aby byl na mě hrdy. Opět padnu na kolena, už nemůžu sem úplně vyřízená.

"Pro dnešek bych řek že už to stačilo, jde se domů" Zvedne mě na nohy.

"Hm" přikývnu.

"Děje se něco" Zeptá se mě zamyšleně.

"No...ja....no" nemohu to ze sebe dostat.

"No co ti leží na srdci" přidřepl si ke mně, tak že mi skoro hleděl do očí. A to, protože sem drobounká a strašně doufám, že vyrostu a nebudu trpaslík.

"Vůbec se nelepším, za tu dobu co trénujeme" posmutním. Otec se jen ušklíbl.

"Víš to že si mala neznamená že si slabá, třeba z tebe bude jedna z nejlepších lovců co budeme mít.....I když si na svůj věk drobounká neznamená, že si slabá a věř, že to všem časem ukážeš co je v tobě" dodalo mi to sebedůvěru. Donutí mě to se na něj usmát, ano musím být silná.
23.11.2013 10:29:18
daidilik
Fantasy_chimera_353794.jpg

Líbí se vám blog?

Je super (32 | 84%)
Ujde (3 | 8%)
Normal (2 | 5%)
Sou lepší (0 | 0%)
Fůj (1 | 3%)
Fantasy_animal_134590.jpg

Čtete povídky?

Ano (61 | 97%)
Ne (2 | 3%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one