blackness

387544.gif

Jaké bytosti máte nejraději?

Upíři (16 | 50%)
Vlkodlaci (6 | 19%)
Andělé (0 | 0%)
Demoni (9 | 28%)
Čarodějové (1 | 3%)

19. Kapitola: Blíží se hrozba.

Autorka: Daidilik
Ranní probuzení bylo pro mě opravdu krušné, jen co otevřu oči vidím hvězdičky a strop se mi to "Ty vole" vedle mě se něco pohne. Je to samozřejmě Teodor, kterému se očividně něco moc krásného zdá. Široce se usmívá. Z toho motání kolem mě se mi udělá zle a chce se mi zvracet. Náhle se Teodor ze spánku rozesmál a rozmluvil se.

"Ach Dito ty má tak roztomilou prdelku a ty kozičky ……ach dovol mi si s nimi pohrát…..Ach, ach ty dračice…..dej mi pusu" našpulí rty. Spadne mi spodní čelist. Vzteky zrudnu a dám mu takovou perdu, že vyletí z postele a rozplácne se na zdi.

"Mohu se zeptat proč si mě uhodila" zabrumlá ze země.

"Ty se mě ptáš pr.." chtěla bych to na něj dořvat, ale už málem pustím šavli na postel. Držím si dlaní ústa a vystartuju kolem Teodora ke dveřím na chodbu a pak do dalších dveří kde je záchod. Vyklopím do něj celí náklad, ale něco mi říká že to není konec a taky to nebyl.

"Je ti už lépe" zaslechnu ze sebou Teodorův hlas. Trošku leknu, ale už si na to pomalu zvykám. Otočím se na něj a zakroutím hlavou. Stál za mnou jen v trenkách a vypadl no prostě božsky, po pravdě mám taky na sobě jen kalhotky a podprdu.

S červenou tváří se vrátím k předešlé činnosti. Pohladí mě po zadech a zašeptá mi do ucha, že mi udělá k snídaní nějakou namku a vypaří se.

*****

Nevím kolik času už uběhlo, když se opět otevřeli dveře a dovnitř nakoukl Teodor. Na sobě má pouze kalhoty. Když si mě všiml, tak je ještě více otevřel a přešel ke mně. Už sem neobjímala mísu, ale seděla opřená o chladné kachličky zdi. Neodvážila sem se vzdálit, co kdyby se to vrátilo.

"Je ti už lépe" přiklekl ke mně.slabě sem přikývla "Máš hlad?"

"Víš že i jo, ale doufám že to hned nevyklopím" Zazubím se. S úsměvem mě vezme do náruče a odnese si mě do pokoje. Nečekaně mě nepoloží na postel, ale nýbrž se semnou sedl do křesla před krb. Šáhl vedle sebe na stolek a položil mi do klína tác s obloženýma houskami. Je v nich nějaký salámek, zelenina a máslo. A dále hrnek s čajem, který to tu nádherně provoněl. Hladově se do jedné z nich zakousnu až to zakřupalo. Je skvělá. Taky si vezme, ale i tak je jich ještě hodně. Musím se pochlubit snědla sem celé tři housky, ale na Teodora stejně nemám, protože jich slupl jednou tak tolik. Odložil tác na kterým ještě zbývali dvě housky a podal mi hrnek s čajem. Vykulím oči.

"Teodore nemusíš mě až tak vykrmovat……ale máš to výborný" vydechnu a schoulím se mu v náručí.

"Víš nad čím sem přemýšlel, když sem dělal snídani" zakroutím hlavou.

"Na naše děti" zašvitoří mi do ucha. A kousne mě do něj.

"Není trošku brzo, ani jsme se nemilovali, natož nemůžu bít těhotná" trošku mě nadzvedne a přetočí mě tak abych na něm seděla obkročmo. Uvelebím se na jeho obnažené hrudi. Pohladí mě po vlasech.

"Chtěl bych chlapečka"

"Holčičku" narovnám se a protáhnu se tak, že se prohnu v zádech jako luk.

"Byl bych rád za syna, ale na dcerku se taky děsně těším"

"Ale jak říkám je na to brzo"

"Tak abych na tom zapracoval?" hodně pevně mě obejme a po chvíli mě začne všemožně mačkat a tím myslím, že zadek, břicho a boky. Vystižně zavrčím když se chce dostat pod podprsenku. Bohužel ho to akorát víc vyburcovalo. Jedním tahem mi roztrhl podprsenku a začal mě líbat na prsou. Zapřu se do něho dlaněmi. "Nebraň se tomu, vím že se ti to moc líbí…….cítím to z tebe" jemně mě kousne do bradavky. Měla bych ho zastavit, ale líbí se mi to. Ale za chvíli mu to nestačilo. Prsty zajede pod okraj kalhotek. Okamžitě ho chytnu za ruce abych ho zastavila "Proč se pořád bráníš budu k tobě hodnej"políbil mě.

"Já to ještě nechci"

"Já vím, cítím to z tebe, ale neboj. Počkám si až ty budeš chtít a budeš mě o to prosit" zašeptá mi do ucha. Zvedne se z křesla a přenese mě na postel. Obkročmo se na mě sedne a ruce mi přišpendlí k posteli.

"Tak jestli je to tak jak to říkáš, tak si počkáš" uculím se.

"Možná si chvilku počkám, ale to neznamená že to nebudu na zkoušet a hrát si s tebou a věř mi, že mi podlehneš ani nebudeš vědět jak rychle a pak zažiješ takový divoký sex o kterým se ti ani v těch nejzvrhlejších snech nezdálo" kousl mě do ušního lalůčku, za který jemně, ale decentně zatahal. Ošiju se. přesune se k ňadrům. Jazykem začne objíždět kolem bradavky.

"Ještě že nejsem takový prase jako ty" kousl mě do ní "Aaaaa" prohnu se v zadech "Za co to bylo?" podívám se mu do tváře.

"Za to prase, ale mě se zdá že se ti to moc líbilo, asi budeš tak zkažená"

"Sklapni"

*****

"Dafne teď to skus znovu……už se to lepší" přiběhne k ní Lucas.

"Znovu………už nemůžu" setře si z čela pot. Už minimálně tu trénují přes dvě hodiny. Ta energie jí unavuje. Ovšem vše se musela učit od znova a zas si musí tu energii vyvíjet aby co nejdéle jí vydržela.

"Tak tohle bude naposled a pak si dáme šlofík jo" povzbudí jí a stoupl si do bojové pozice. Neutočil na ní, prostě byl jen živí terč, aby to měla těší než se jen strefovat do stromů. Začne se jejím bleskovým výbojům uhýbat, sám pro sebe se usměje už jí to de krásně. Má je rychlé a i už silné. Z ničeho nic se Dafné skácí na zem a zůstane ležet. Rychle k ní přiběhne a přetočí jí na záda, ztěžka oddechuje.

"Co se stalo?" zeptal se jí, když jí zvedl do náruče.

"Jen sem unavená, nic víc" usmála se, usměv jí oplatil. Za sebou zaslechl kroky, otočil se.

"Čáu" Pozdravil osmi členou skupinu upírů a démonů.

"Ahoj Lu……" Zarazila se drobná blondýnka "Kdo to je" vražedně se podívala na Dafné, které to neuniklo.
"Dafné a opovaž se jí něco udělat a zlámu ti žebra" zpraží jí varovným pohledem. Krom té blondýny je tam i bruneta a černovláska.

"Ty to nechápeš co k tobě cítím?" Ted se na něj i Dafne zaraženě podívala, tohle téma se mu opravdu, přestává líbit.

"Ovšem, já k tobě nic necítím"

"Vždyť je to normální člověk"

"Ona není pro mě až tak normální" zavrčel na ní. Něco zavrčela a vzteky odkráčela kamsi do hradu.

"Nevíš kde je Teodor?" zeptal se jeden z těch kluků.

"Nejspíš v pokoji s Ditou"

"Ditou?" Sedm páru očí se na něj se zájmem, ale i se žárlivostí podívali, což byli ty ženské.

"On má holku?"

"Jak dlouho?"

"To nám ani neřekl?"

"A jak vypadá?"

"Je vtipná?"

"Jak se sem dostala?"

"Známe jí?" Ptali se ho jeden přes druhého, zato holky v povzdálí čím dál tím více žárlili.

"Hele kluci co kdyby jste se na ní potom šli podívat, aby jste dostali na ty vaše věty odpověď" dopověděl jim, ale to už tam ty holky nestaly.

"To je nápad, jdeme se na ní podívat" vběhli jak stádo do hradu a běželi chodbami až do jeho pokoje. Kde prní zaklepal a ti druzí čtyři šli do předu, takže tam v nečekanou dobu a taky nevhodnou vtrhli.
03.11.2013 12:10:25
daidilik
Fantasy_chimera_353794.jpg

Líbí se vám blog?

Je super (32 | 84%)
Ujde (3 | 8%)
Normal (2 | 5%)
Sou lepší (0 | 0%)
Fůj (1 | 3%)
Fantasy_animal_134590.jpg

Čtete povídky?

Ano (61 | 97%)
Ne (2 | 3%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one