blackness

387544.gif

Jaké bytosti máte nejraději?

Upíři (16 | 50%)
Vlkodlaci (6 | 19%)
Andělé (0 | 0%)
Demoni (9 | 28%)
Čarodějové (1 | 3%)
Autorka: Daidilik
Polije mě horko. Jeho rodina to se rovná další z linie dáblu. Myslela sem, žijou samotářky, natož nějaký rodiny. Po pravdě ještě než sem se tu octla sem netušila že je více dáblů, ale asi jo. Co když se mnou budou pohrdat. Mám strach, co když se mě budou chtít zbavit jako Lewis. Teodor si všimne mích rozpaků.

"Co se Děje" zeptal se mě a podíval se mi do či.

"Co když se jim nebudu zamlouvat" řeknu pološeptem.

"Ani si je ještě nepoznala a už házíš čerta na zeť. Neboj budeš se jim líbit" moc mě to neuklidnilo. Políbil mě do vlasů a zvedl se. Přešel ke skříni a vytáhl z ní bílou košili s černými těsným kalhotami. Musím podotknout, že mu to seklo. Otočil se na mě a povzbudivě se na mě usmál.

"Jdeme?" sice to znělo jako otázka, ale to už mě zvedal z postele. Moc se mi nechce, ale co nadělám. Stejnak by mě tam nějakým způsobem dotáhl.

"No tak hlavu vzhůru, na popravu tě nevedu, tak proč se tak tváříš" sice mě nevede, ale cítím se tak hrozně. Nejradši bych se zahrabala do země nevytála paty.

*****


Stiskne mi dlaň "Jsme tu" oznámí mi klidně. Zato já v klidu nejsem. Srdce mám někde v krku. Zhluboka se nadechnu. A je to tady, hodina H nastala. Jen klid a hlavně nepanikařit. Uklidňuji se. Otevře masivní dubové dveře. Hned na mě a Teodora padne několik párů očí. Cítím jak se mi po celém těle s ježili chloupky. Pro tentokrát stisknu dlaň zas já. Teodor se na mě povzbudivě usměje. Fakt působivé, vůbec mě to neuklidnilo. Najednou se odněkud vyřítil malí capart. Běží přímo k nám. Je to přibližně šestiletá holčička.

"Strejdo" Teodor se přikrčí aby jí mohl lepe chytit. Zvedl jí do vzduchu a opřel si jí o hrud.

"Ahoj Natalko"

"Příští rok půjdu do školy" pochlubí se a široce se usměje.

"Vážně?"

"Jo"

"A víš že nesmíš zlobit učitelku, či učitele" pohledem zabloudí na volné křeslo. Rozejde se i se mnou k němu.

"Ale já nezlobím"

"No to vím, ale jestli budeš po mamince?" pohledem zabloudí na mladou hnědovlásku, která sedí v obětí hnědovlasého muže nejspíš démona. Hnědovláska zbystří "Tak se mají na co těšit" Natálku pustí na zem a sám si sedne do křesla. Automaticky si mě přitáhne a posadí mě do klína.

"Bracha radši pomlč, právě tys byl v oblibě" takže má i sestru. Tak to je hustý "Natálko pojď sem"přivolá si jí. Natálka okamžitě odcupitá. Přesadí si mě tak, že k němu sedím bokem a nohy mi visí přes rameno křesla.
"Synu…. co kdybys nám jí konečně představil" položil na stůl sklenici s červenou tekutinou starší muž se šedivými vlasy.

"Jistě….Tak tohle je Dita, přišla dobrovolně od lovců a je hrozně moc tvrdohlavá" provokativně se na mě zazubí. To si myslí že když tu má rodinku, že budu hodná. Zamračeně se na něj otočím.

"Od lovců?....................Co umí? A má to dědičné" Ti co mají dědičné schopnosti sou silnější po každé generaci. Takže když už je to hodně dlouhá rodinná linie, tak už sou sakra dobry, což maminčina a otcova linie byli.

"Jistě dokonce je oboustranně a to není vše" krom jeho otce, ale i vedle sedící na pohovce starší žena. Oba zbystřili.

"Nemyslíš snad, že má dar" teď i zbystřili i zbylé osoby, kromě Natálie, která neví o co jde.

"Má ho" odpoví mu vesele Teodor až hrdě. Nakloním se k němu a do ucha mu zašeptám tak aby to slyšel jen on. Teda doufám že to slyší jen on.

"Myslím si, že kdyby za tebou osobně nepřijela, tak by si mě nejspíš někde u nás doma zabyl, nebo tvojí poddaní…….Takže nesklízej slávu jen ty, protože sem tě našla já" doufám že sem ho alespoň trošilinku setřela.

"To je pravda, ale beze mně by si se tolika toho nedozvěděla, natož že máš dar, ale sem velice rád že si se stavila" Taktéž mi zašeptá do ucha a pohladí mě po vlasech. "Jo a málem bych zapomněl tohle je můj otec Viktor, matka Elizabeth a segra se svým přítelem a dcerkou. Elisa, Richard a Natalie" představí mi jeho povedenou rodinu. Ještě mi řekne že má strejdu a bratrance, který tenkrát na mě bafl v podobě ohnivé hlavy. Hned sem si na něj vzpomněla. Byl tu prý když sem byla na tom útěku, ale ještě se na mě přijedou podívat, tak se mám na co těšit, protože přijede i jeho strejda.

*****


Je tu docela i veselo, tím myslím pořádně veselo, už všichni jsme tak trošku opitý (Natálka už spí, Elisa jí poslala už dávno do pokoje, protože je už pozdě) zjistila sem že Richard s Viktorem rádi hrají panákovanou. Už sem si s nima chtěla zahrát, ale víte Teodor L nenechal mě. Usmálo se na mě štěstí když si běžel odskočit a protáhlo se mu to. Takže sem bumbala, hrála panákovanou s chlapama a zase bumbala. Do hodiny sem užralá jak dobytek a úsměv rozdávám do všech stran. Jediní kdo se tam drželi tak trošku střízliví byla Elizabeth a Elisa, který se o něčem živě debatovaly. Chtěla se připojit, ale jakmile sem si stoupla na nohy, tak sem rychle skončila na zadku zpátky v křesle. V ruce držím už z vědší poloviny vypitý rum. Opět se napiju. A usmyslím si že tu láhev položím na stůl, ale neodhadla sem jak je ode mně daleko stůl a láhev skončila na zemi místo na stole.

"Hups" nakloním se motavě nad ní. Leží mi mezi nohama "Nevadí" zazubím se, protože mám vedle křesla na zemi další lihovinu. Vodku. Kolébavě jí zvednu ze země a napiji se. Miluji alkohol.

***Z pohledu Teodora***


Hlídka nalezla stopy, které patří vlkodlakům na mém území pár kilometrů před hranicemi. Musel sem to omrknout, abych věděl jak moc je to a třeba bude vážné. Zatím se zdá že pobíhají kolem hranic. Ale ještě se nestalo že by je překročili. Možná něco chystají, ale co? Vracím se už zpátky do hradu. Docela mám strach v jakém stavu opilosti najdu Ditu, když tam je s Otcem s Richardem.

*****


Už sem téměř u salonku. Rozrazím dveře. Čekal sem mnoho věcí, ale tohle je prostě i na mě moc. Čekal sem, že otec s Richardem budou hrát panákovanou a u toho pokřikem zpívat, ale Ditu, v tomhle stavu sem nečekal. V ruce drží skoro vypitou vodku a pod ní před křeslem je roztříštěný a vylitý rum. Očividně je užralá jak dobytek a taky se na všechny kolem sebe a to tam nikdo nemusí být usmívá.přejdu k ní. Chytnu jí za ramena, zvednu jí do vzduchu a položím mimo střepy.

"Bože ty vypadáš"

"Od……kd..kdy věřřř..ííííš na bo….ha…*škyt*" vypadne s ní.

"Kolik si toho vypila!" řeknu vážně.

"Víííí..š že jáááá *škyt* ti nevim" opilecky se na mě usměje. Kdybych jí nedržel jistě by skončila na zemi.

"Jdeme do pokoje" řeknu rázně a táhnu jí za sebou.

"Já chcu bum….bat" ignoruji jí a proto když se na ní na chodbě otočím. Mě popadne vztek. Vyrvu jí rychlostí blesku z ruky láhev nějakého lihu a prohodím ho oknem ven.

"Kde je" vytrhne se mi a začne hledat flašku….Po kolenouch na zemi. "Kde pak si?" Ted nevím jestli mám se smát a nebo brečet jak dopadla. Rozhodnu se, že se zachovám jak pořádný chlap a vezmu jí do náruče. Brzo na ní zapomněla a navrhla mi jestli bych si sní nezazpíval, když sem jí neodpověděl, brala to nejspíš jako souhlas. Tak prostě začala sama.

"Já tak rád trsám trsám….ty tak rád trsáš trsáš….MI CHCEME TRSAT!!!!!" jestli nesklapne tak jí něčím zacpu hubu, protože ten její ječak o vysoké frekvenci je neuvěřitelný. Ale to sem netušil co mě čeká.

"Nemrač se usměj se" cvrnkla mě do nosu "Tak si spolu zazpíváme vid" zopakuje. Povzdechnu si.

"Radím ti MLČ" tajně sem doufal, že se lekne a bude klid, ale ona to vzala s nadhledem.

"Jasně šéfe" Zasalutuje jako opitý voják. Ale nešťastně se přitom praští do čela. To mě dovedlo k úsměvu. Konečně přicházím ke svému pokoji. Přitisknu si jí k sobě a opatrně otevírám dveře, protože díky bohu. Vím že se k tobě nějak často vracím a to bych neměl. Tak oprava diky satanu usnula. Položím ji na postel. Vyzuju jí z kozaček (vím měli být střevíčky, ale nesehnal sem je, ale i tak byla v tom sexy) svléknu se do trenek. Hraju si s myšlenku že jí i sundám šaty. No co, spí tvrdě, jak špalek, tak by jí to nemělo zbudit a navíc nebudou jí nikde tlačit a dobře se vyspí. Když tak učiním, tak si k ní vlezu, přitáhnu si jí k sobě a přikryju nás oba. Něco zabrumlala a přitulila se ke mně. Políbím ji do vlasu. Za chvíli taktéž usnu.
02.11.2013 18:11:53
daidilik
Fantasy_chimera_353794.jpg

Líbí se vám blog?

Je super (32 | 84%)
Ujde (3 | 8%)
Normal (2 | 5%)
Sou lepší (0 | 0%)
Fůj (1 | 3%)
Fantasy_animal_134590.jpg

Čtete povídky?

Ano (61 | 97%)
Ne (2 | 3%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one